Atrakcje regionu

Szczawnica – malownicza, uzdrowiskowa miejscowość leżąca w dolinie potoku Grajcarek. Jest świetną baza wypadową na wycieczki w góry oraz na Słowację.

Wąwóz Homole – najpiękniejszy wąwóz w Polsce, którego pionowe ściany sięgają ok. 120 m. Wędrówka szlakiem wzdłuż potoku. Trasa nie trudna zajmująca ok. 1,5 h.

Niedzica – miejscowość nad jeziorem Czorsztyńskim. Znajduje się tu piękny Zamek Dunajec oraz Spiska Kraina – idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, na których czeka wiele ciekawych atrakcji.

Czorsztyn – w którym znajdują się ruiny zamku z XIII w. Dodatkową atrakcją są statki i gondole pływające po jeziorze Czorsztyńskim pomiędzy zamkami (oczywiście w sezonie letnim)

Spływ Dunajcem – niewątpliwie największa atrakcja regionu Pienin. Niespełna dwugodzinna przeprawa drewnianymi tratwami po Dunajcu, którą umilają piękne widoki na Trzy Korony oraz opowieści flisaków. 
Dla osób lubiących mocne wrażenia polecamy rafting pontonami.

Trzy Korony – najbardziej uczęszczany szlak w Pieninach prowadzi na Trzy Korony. Dla osób lubiących wędrówki górskie polecamy połączenie z wejściem na Sokolicę.

Czerwony Klasztor – piękne, zabytkowe budynki poklasztorne, leżące  stóp Trzech Koron po stronie Słowackiej. 

Oraz wiele innych ciekawych atrakcji, które pomożemy Państwu zorganizować.

Dla naszych gości czekają darmowe mapki z opisem wszystkich szlaków oraz atrakcjami w najbliższej okolicy (zarówno w Polsce jak i na Słowacji).

Polecamy również wycieczki z biurem turystycznym SzewczykTravel.