Park linowy w Szczawnicy

 

Park linowy w Szczawnicy

Jedną z najlepszych atrakcji dla osób lubiących aktywnie spędzać swój czas wolny będzie Park Linowy w Szczawnicy, który w swojej ofercie posiada trasy o rożnym poziomie trudności, dostosowane do osób w każdym wieku i różnym poziomie kondycji.


Trasa żółta

Jest to najlepsza trasa dla dzieci w wieku powyżej 6 roku życia. Można nauczyć się na niej podejmowania decyzji, a ćwiczenia pomagają rozwijać umiejętność oceny ryzyka i przełamywania obaw. Trasa ta jest doskonałym stymulatorem dla kreatywnego myślenia, korzysta się na niej ze sprzętu, który jest wykorzystywany na każdej trasie linowej wysokościowej. Podczas przechadzki pokonać trzeba różne kładki, belki, zjazd tyrolski oraz wiele innych atrakcji.

Trasa zielona

Uniwersalna, łatwa trasa zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Znajduje się na wysokości ok. 6-9 metrów nad poziomem gruntu, gdzie pokonać należy 20 przeszkód różnego rodzaju. Jest to idealna trasa na początek, która dostarczy dużo emocji i wrażeń. Czas jej przejścia wraz ze szkoleniem zajmuje około 1,5 godziny.

Trasa czarna EXTREME

Jest to najbardziej wymagająca trasa dla prawdziwych twardzieli, a pokonanie jej napawa dumą. Wymaga wiele wysiłku fizycznego oraz prawdziwej woli walki, jednocześnie pozwalając poczuć odprężenie i przyjemność podczas jej przemierzania. Jest to trasa dla osób lubiących walkę, adrenalinę, które z całą pewnością znajdą na tej trasie. Czas przejścia tej wyzywającej drogi wacha się między 1,5-3 godzin.

Wyspa Piratów

To atrakcja udostępniona dla dzieci powyżej 3 roku życia, która zapewnia im wspaniałą zabawę na trasie w całości zabezpieczonej siatkami asekuracyjnymi.

Na terenie parku linowego można również zagrać na korcie tenisowym lub w siatkówkę plażową.

Wybierając się do Parku Linowego wybierz noclegi w Szczawnicy.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności