Plaża w Niedzicy

 

Plaża w Niedzicy

Wiele osób lubi spędzać czas wolny nad wodą, aktywnie lub po prostu opalając się. Jednak niewiele osób wie, że wybierając się w góry można natrafić na piaszczystą plażę położoną nad Zalewem Czorsztyńskim.

Atrakcje dla każdego

Jeśli wyruszymy na małą wycieczkę, to zaledwie 400 metrów na północ od Zamku Dunajec, natrafimy na niezwykle atrakcyjną plażę z kąpieliskiem na Zalewie Czorsztyńskim.

W sezonie letnim, na turystów czekają liczne atrakcje. Osoby, które chcą wypocząć mogą opalać się i leniuchować na plaży. Dla zwolenników aktywnego spędzania czasu, świetną rozrywką będzie pływanie w jeziorze.

Natomiast, jeśli ktoś jest amatorem aktywnej zabawy, wtedy może poszaleć w nadmuchiwanej kuli lub pograć na boisku do piłki siatkowej.

Osoby, które zgłodnieją mogą coś przekąsić w znajdujących się nieopodal budkach gastronomicznych.

Bardzo ciekawym elementem otoczenia jest znajdująca się przy zejściu do kąpieliska armata.

Jeśli twoje dzieci nie interesują się zabawą na plaży lub w wodzie, możesz zabrać je na znajdujący się nieopodal plac zabaw. Wyposażono go w drabinki, huśtawki, zjeżdżalnię oraz fortecę.

Odpowiedni nocleg

Jeśli chcesz spędzić wakacje w otoczeniu gór, wtedy najlepszym wyborem będą noclegi w Szczawnicy w Pensjonacie Pod Lisem.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności